jak zmyć tłuste ściany

bieber nago

Temat: Jakie farby polecacie
Nie wiem jaka jest dobra, ale wiem, że dulux jest do niczego. Jestem wściekła na siebie za tę farbę. Pomalowaliśmy większość pomieszczeń w domu, farba miała być zmywalna i jest tylko w innym sensie niż myślałam. Zmywa się ją po prostu ze ściany. Dlatego należy zapomnieć o usunięciu czegokolwiek z niej. Poza tym wszystko na niej widać - dotknięcie dłona powoduje odbicie tłustej plamy na ścianie. U mnie ściany wyglądają koszmarnie i właśnie myslę co z tym teraz zrobić. Kolory były dość intensywne, więc łatwo przemalować nie będzie.
Źródło: maluchy.pl/forum/index.php?showtopic=55212Temat: Różnice damsko-męskie

Zbadano to. Dla mężczyzn dużo to znaczy: wynieść śmieci, pozamiatać podłogę lub zmyć naczynia (co nazywa sprzątnięciem kuchni). Gdyby kobieta tyle zrobiła, toby pomyślała, że cały czas leżała brzuchem do góry.
dzwoniłam do M
twierdzi, że porządne sprzątniecie kuchni to naczynia do zmywarki, wytarcie blatów, wyszorowanie piekarnika, umycie kuchenki, odmrożenie lodówki, przetarcie szafek w środku i wyszorowanie "gór" bo często tłuste", wymycie podłogi, wyrzucenie śmieci, nie należy zapominać o oknie, ze nie wspomnieć o kafelkach na ścianę, przydałoby się też zrobić co jakiś czas przegląd w przyprawach, mąkach i innych , co generuje kolejna czynności sprzątającą, oczywiście mikrofala, zlew, kret do odpływu, bibeloty na półce... gadał długo, nie spamiętałam.

Jako, ze wkrótce wraca idę sprzątnąć kuchnię- niestety ograniczę die jedynie do włączenia zmywarki, przetarcia blatów zmopowania podłogi i wywalenia śmieci

utwierdziło mnie to w przekonaniu, ze mój mąż jest kobietą

Źródło: maluchy.pl/forum/index.php?showtopic=64194


Temat: Oliwaka Ziaja
Witam,
otworzyłem niedawno działalność z zakresu masażu.Używam oliwek do masażu firmy Ziaja.Wydaje mi się,że są one jednak za tłuste!Zostawiają plamy na ubraniu.Kapła mi raz na ścianę i nie mogę jej zmyć.Co wy używacie!Proszę o produkty w tej samej kategorii cenowej.

Pozdrawiam!
Źródło: forum.serwis-masazysta.pl/viewtopic.php?t=561


Powered by WordPress, © bieber nago